در بخش مقالات کفپوش اپوکسی تلاش خود را میکنیم که اطلاعات خوب و جامعی از محصول پوشش پلیمری اپوکسی را در اختیار شما عزیزان بگذاریم تا بتوانید با افزایش اطلاعات خود در این زمینه به انتخاب مناسب و درستی در انتخاب پوشش دلخواهتان برسید.

تولید کفپوش اپوکسی
تولید کفپوش اپوکسی
/
برای تولید کفپوش اپوکسی با کیفیت مناسب نیاز به حداقل هایی وجود دارد. این حداقل ها کاملا وابسته به نوع کاربری و انتظاری است که شما از این پوشش دارید.
اعمال پلی یورتان روی چوب
اعمال پلی یورتان روی چوب
/
بعد از مدتی استفاده از مبل یا میز و صندلی های چوبی بر اثر ضربه چوب خراب میشود. اعمال پلی یورتان روی چوب میتواند به افزایش زیبایی و مقاومت چوب کمک کند.
اهمیت کفپوش پلی یورتان ارزان
اهمیت کفپوش پلی یورتان
/
افراد زیادی اهمیت کفپوش پلی یورتان را دریافته اند و سعی میکنند که برای پوشش کف ساختمان یا کارخانه خود از کفپوش پلی یورتان استفاده کنند.
کفپوش اپوکسی پارکینگ
/
کفپوش پارکینگ به دلیل تردد مدام خودرو ها و همچنین روغن ریزی و امکان تماس با مواد خورنده و هیدروکربنی نیاز به استحکام و مقاومت شیمیایی بالا دارد.
پوشش برای کاربردهای صنعتی
پوشش برای کاربردهای صنعتی
/
در ابتدا برای انتخاب پوشش برای کاربردهای صنعتی باید با بررسی شرایط محیطی و نوع کاربری از پوشش به انتخاب کفپوش مناسب اقدام نمود.
کفپوش اپوکسی برای آتلیه
کفپوش اپوکسی برای آتلیه
/
از آنجا که کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان پس از اجرا موجب براقیت سطح میشود، کفپوش اپوکسی برای آتلیه میتواند به زیبایی دیزاین آتلیه کمک شایانی کند.
کفپوش ورزشی پلی یورتان
کفپوش ورزشی پلی یورتان
/
کفپوش ورزشی پلی یورتان با توجه به اینکه به صورت یکپارچه بر روی سطح اجرا می شوند مزایای متعددی در برابر دیگر کفپوش ها دارند.
مزایا و معایب کفپوش اپوکسی
مزایا و معایب کفپوش اپوکسی
/
اگر قصد خرید کفپوش برای کف ساختمان خود را دارید. مزایا و معایب کفپوش اپوکسی موضوعی است که قبل از خرید کفپوش اپوکسی باید آنها را بشناسیم.
رزین اپوکسی
رزین اپوکسی ، چسب اپوکسی
/
چسب اپوکسی در واقع ترکیبی از رزین اپوکسی و هاردنر است. رزین اپوکسی دارای خاصیت چسبندگی بالایی است و میتواند به بستر های مختلف به خوبی بچسبد.
مقایسه کفپوش اپوکسی و پلی یورتان
مقایسه کفپوش اپوکسی و پلی یورتان
/
مقایسه کفپوش اپوکسی و پلی یورتان بحثی جذاب در این حوزه پوشش های ترموست می باشند. انتخاب کفپوش اپوکسی و یا پلی یورتان تا حد زیادی تحت تاثیر کاربری قرار دارد.
کفپوش داروسازی دارویی
کفپوش داروسازی و دارویی
/
لزوم استفاده از کفپوش داروسازی و دارویی موضوعی است که امروزه بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است. شرکت های تولید کننده دارو دارای استاندارد های خاصی می باشند.
کفپوش صنعتی
کفپوش صنعتی
/
کلیه محیط های صنعتی نیازمند کفپوش صنعتی با کیفیت و طول عمر بالا می باشند که حجم بالایی از جذابیت را در حوزه صنعت به خود اختصاص داده اند.
کفپوش اپوکسی منزل
کفپوش اپوکسی منزل
/
همان طور که کفپوش اپوکسی منزل دارای ویژگیهای منحصر به فردی است که افراد بسیاری را به خود علاقمند کرده است. از جمله آنها مقاومت بالای این پوشش هاست.
ماستیک پلی یورتان
ماستیک پلی یورتان
/
ماستیک پلی یورتان ترکیبی الاستیک بوده که مزایای متعددی دارد. ماستیک یا همان چسب پلی یورتان با استفاده از دستگاه تفنگ مانند در فضای بین درزها اعمال میگردد.
کفپوش کلین روم
کفپوش کلین روم
/
کفپوش کلین روم اپوکسی بیشترین کاربرد را در حوزه کفپوش اتاق های تمیز دارد. این کفپوش ها در ضخامت های مختلف با توجه به بستر مورد پوشش قابلیت اجرا دارند.
طرح های کفپوش سه بعدی
طرح های کفپوش سه بعدی
/
طرح های کفپوش سه بعدی تنوع بسیار زیادی دارند. بهترین عکس های کفپوش سه بعدی طرح دریا، طبیعت ، طرح گل ، کفپوش سه بعدی طرح فرش را در اینجا ببینید.
کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال
کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال
/
کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال کاربردهای گسترده ای در حوزه ساخت بیمارستان ها، شرکت های دارو سازی، کلین روم ها، کلینیک ها و مطب های پزشکی پیدا کرده اند.
کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک
کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک
/
مزایا و لزوم استفاده از کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک برای اتاق عمل چیزی است که بر هیچکس پوشیده نیست. قیمت تمام شده با اجرای پوشش های پلیمری برای اتاق عمل چیست؟