کفپوش نمایشگاه خودرو

کفپوش نمایشگاه خودرو چه اهمیتی دارد؟

در صورتی که مدیریت یک نمایشگاه خودرو را بر عهده دارید، میدانید که در مورد تحت تأثیر قرار دادن مشتری، تمام جزئیات از جمله کفپوش نمایشگاه خودرو بسیار مهم هستند. کفپوش قدیمی، لکه دار، ترک خورده یا فرسوده، به شدت بر روی کیفیت بصری محیط شما تأثیر گذاشته و باعث عدم توجه یا انصراف مشتری از اتومبیل هایی میشود که قصد فروش آن ها را دارید.

از سوی دیگر، یک کفپوش اپوکسی که به خوبی نگهداری میشود، میتواند به ایجاد فضایی که میخواهید کار خود را توسعه بدهید، کمک کند. این فضا میتواند احساس لوکس بودن، ظرافت یا سادگی مدرن را همراه داشته باشد.

کفپوش نمایشگاه خودرو دائما تحت فشار زیادی خواهد بود، زیرا ترافیک خودرو و افراد در یک نمایشگاه امری عادی است. بنابراین شما به عنوان نمایشگاه دار حرفه ای به یک کفپوش با کیفیت نیاز دارید که هم زیبا باشد و هم بادوام و هم برای حرکت خودروها اصطکاک لازم را داشته باشد. شرکت ایستا پلیمر شریف با کارشناسان با تجربه میتوانند در زمینه فروش و اجرای کفپوش به شما کمک کنند.

 

کفپوش نمایشگاه خودرو چه اهمیتی دارد

 

کیفیت چه اثری بر کفپوش نمایشگاه خودرو دارد؟

یک پوشش اپوکسی که بر روی کف بتنی موجود اعمال میشود میتواند بهترین حالت را از دو جهت ارائه دهد: زیبایی و استقامت عالی.

به طور کلی نحوه کفپوش نمایشگاه خودرو که از نوع اپوکسی یا پلی یورتان است، میتواند در نمایشگاه بهترین حالات زیر را در بر داشته باشد:

 

۱) در برابر لک شدن مقاوم است

برخلاف بتن معمولی (یا حتی بتن صیقلی)، کف پوشیده شده با اپوکسی در برابر لکه های روغن، گاز یا سایر مایعات مقاومت میکند. بدون اینکه اثری از آن باقی بماند، به راحتی از سطح پوشش پاک میشود.

۲) تمیز نگه داشتن آن آسان است

سطح صاف کفپوش اپوکسی یا پلی یورتان علاوه بر مقاوم بودن در برابر لک شدن، شستشوی ساده ای داشته و میتوان از آب گرم و بیشتر مواد تمیز کننده استفاده نمود.

۳) ضد خش است

سختی استثنایی کفپوش نمایشگاه خودرو ارائه شده از سوی شرکت ایستا پلیمر شریف باعث جلوگیری از خراشیدن و یا ترک خوردن میشود (به شرط اینکه زیر سازی مناسب داشته و به درستی نصب شده باشد). در این حالت تحت فشار وسایل نقلیه شکسته نخواهد شد و اگر وسیله یا ابزاری بر روی آن بیفتد، آسیب جدی نخواهد دید.

۴) بسیار جذاب است

کفپوش اپوکسی نه تنها درخشش بسیار زیبایی ارائه میدهد، بلکه مجموعه متنوعی از رنگ را در بر میگیرد. شما همچنین میتوانید محصولی سفارش دهید که خلاقیت و طرح های گرافیکی در آن حرف اول را بزند. از الگو های مختلفی بهره برده یا یک رنگ کوارتز یا فلزی براق را انتخاب کنید.

۵) عمر آن طولانی است

در حالی که دوام و ماندگاری پوشش اپوکسی و پلی یورتان به عوامل مختلفی بستگی دارد، این پوشش ها قبل از اینکه نیاز به تعویض داشته باشند، از ماندگاری طولانی برخوردارند. کفپوش های اپوکسی تا زمانی که به طور مستمر در معرض نور UV قرار نگیرد، با گذشت زمان تازگی خود را حفظ میکنند.
بسیاری از نمایشگاه های خودرو از یک لایه کفپوش پلی یورتان بهره می برند که میتواند مقاومت شیمیایی خوبی داشته باشد. به این مجموعه مقاومت در برابر خراش، براق بودن، مقاومت در برابر لکه و سادگی در تمیز شدن را به سیستم پوشش اپوکسی اضافه کنید.

علاوه بر این، برخی مواد افزودنی مانند ماسه سیلیس، اکسید آلومینیوم یا حتی قطعات شیشه ای کروی را میتوان در لایه رویی پلی یورتان هم اضافه نمود تا در حالی که قابلیت تمیز کردن آسان را حفظ میکند، در برابر لغزش و سایش مقاومت قابل توجهی داشته باشد. کفپوش نمایشگاه خودرو محصول ارائه شده از سوی شرکت ایستا پلیمر شریف میباشد و همچنین عیوب جزئی در بستر کف بتنی را پوشش می دهند، به خصوص اگر از پلی یورتان روکش ساتن استفاده شود.

کفپوش نمایشگاه خودرو قابل نصب در

  1. نمایشگاه های اتومبیل
  2. نمایندگی فنی کارخانه ها
  3. گاراژ ها کامیون
  4. تعمیرگاه ها
  5. نمایشگاه موتور سیکلت

 

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *