کفپوش مجتمع تجاری

امروزه شاهد کاربرد گسترده ای از کفپوش مجتمع تجاری و پاساژها هستیم ؛ این نوع کفپوش ها به دلیل زیبایی بی نظیر و مقاومت بالایی که دارند در مکان ها مختلفی از جمله مراکز کفپوش بیمارستان، تجاری، اداری ، فرودگاه ها، سالن های آرایشی، استخر ها، سالن های ورزشی، منازل و … مورد استفاده قرار میگیرند؛ ما در این مقاله قصد داریم با بیان مزایای منحصر به فرد کفپوش اپوکسی، نشان دهیم که چرا این نوع کفپوش میتواند به عنوان جایگزین مناسبی با انواع متریال به کار رفته در کفپوش مجتمع تجاری، مورد استفاده قرار بگیرد.‌

کفپوش اپوکسی چیست؟

کفپوش اپوکسی یک پوشش پلیمری میباشد که در پایه ی ساخت آن از رزین های مرغوب استفاده میشود. این نوع پوشش با ایجاد سطحی کاملا یکنواخت، صیقلی و یکدست، روی انواع سطوح مختلف قابل اجرا میباشد و به دلیل زیبایی و مقاومت بالا در برابر آب، مواد شیمیایی، ضربه و… میتواند به عنوان کفپوش ایده آل اماکن تجاری مورد استفاده قرار بگیرد.

کفپوش مجتمع تجاری چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

مکان های تجاری روزانه با رفت و آمد افراد زیادی همراه میباشند و همین امر ایجاب میکند کفپوش چنین اماکنی از مؤلفه هایی همچون استاندارد بودن، زیبایی بصری و مقاومت و ماندگاری بالا برخوردار باشد تا در برابر رفت و آمد های روزانه آسیب نبیند، در صورت ایجاد لکه قابلیت شست و شو داشته باشد و از نظر بصری، جلوه ی زیبایی داشته باشد تا برای بازدیدکنندگان جذابیت داشته باشد.

انتخاب کفپوش های اپوکسی به عنوان کفپوش مناسب مکان های تجاری، همه ی پارامتر های نام برده شده یک متریال استاندارد و با کیفیت جهت استفاده به این منظور را دارا میباشد. جهت خرید کفپوش مجتمع تجاری و یا مشاوره میتواند شما میتوانید با شرکت ایستا پلیمر شریف تماس گرفته تا شما را راهنمایی کند.  میتواند به عنوان متریالی مناسب به این منظور پیشنهاد داده شود.

 

مزایای کفپوش مجتمع تجاری

مزایای استفاده از کفپوش اپوکسی

✓ زیبایی ظاهری

کفپوش مجتمع تجاری ظاهری شفاف و زیبا دارد و پس از اجرای کار سطحی کاملا یکنواخت و یکدست ایجاد میکند.‌ این نوع کفپوش میتواند به صورت دو بعدی و سه بعدی در طرح ها و رنگ های متنوعی اجرا شود که از زیبایی بی نظیری برخوردار میباشد.

✓ مقاومت بالا

این کفپوش ها مقاومت بسیار بالایی در برابر آب، مواد شیمیایی، گرما، خراشیدگی ، ضربه، فشار و ساییدگی دارند و در برابر رفت و آمد از ضریب مقاومت و ضریب سایشی بالایی برخوردار اند؛ در نتیجه میتوانند به عنوان کفپوش ایده آل مکان های تجاری مورد استفاده قرار بگیرند.

✓ قابلیت شستشو و ترمیم

کفپوش اماکن تجاری به دلیل حجم بالای رفت و آمد های روزانه ی بازدیدکنندگان باید مرتب با استفاده از آب و مواد شوینده تمیز شود؛ از این رو کفپوشی که مورد استفاده قرار میگیرد باید قابلیت شستشو داشته باشد و در برابر آب و مواد شوینده آسیب نبیند. کفپوش های اپوکسی از چنین ویژگی هایی برخوردار میباشند و در صورت آسیب های احتمالی در برابر ضربه و فشار، میتوان دوباره آن ها را ترمیم و بازسازی کرد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *