کفپوش اپوکسی آسانسور

کفپوش اپوکسی آسانسور دارای طرح های بسیار متنوع و جذابی است که حتی به شکل دو بعدی و سه بعدی نیز دیده میشوند. آسانسورهای مسافری ممکن است اغلب در فضای ساختمان نادیده گرفته شوند، وقتی که صحبت از طراحی داخلی میشود. این بدان معنا نیست که باید آنها را نادیده گرفت. جدا از لابی ها و راهروها، آسانسورها یکی از اولین تجهیزاتی است که افراد هنگام ورود به یک مکان با ان روبرو میشوند.

مهم نیست که ساختمان آپارتمانی است ، هتل ، فروشگاه بزرگ ، فضای دفاتر تجاری شرکت یا بیمارستان، یکی از بهترین روش ها برای افزایش زیبایی در فضای آسانسور ، علاوه بر آینه ها و کارهای هنری تزئینی ، انتخاب کفپوش شیک و زیبا برای آسانسور است. کفپوش اپوکسی آسانسور دارای مزایای زیادی است که در این مقاله ایستا پلیمر شریف به انها میپردازیم.

مزایای کفپوش اپوکسی آسانسور

ابتدا میتوان گفت اولین مزیت این نوع کفپوش اپوکسی آسانسور این است که به دلیل اینکه کفپوشی براق است و دارای یکنواختی خوبی است وقتی نصب میشود فضای موجود را بزرگتر و روشنتر نشان میدهد، البته این نوع کفپوش برای نصب و اجرای آن وقت زیادی صرف نمیشود و این نیز از مزایای این نوع کفپوش محسوب میشود.

این نوع کفپوش دارای مقاومت خوبی مثلا در برابر آب است و البته در برابر مواد اسیدی و هر نوع آلاینده دیگری نیز مقاومت خوبی از خود نشان میدهد، از مزایای دیگر کفپوش اپوکسی آسانسور این است که دارای عمر زیادی است و هم چنین به راحتی میتوان ان را بر روی موزاییک و یا سرامیک اجرا کرد. هم چنین باعث زیبایی آسانسور نیز خواهد شد.

 

مزایای کفپوش اپوکسی آسانسور

 

این نوع کفپوش یک نوع از کفپوش آنتی باکتریال بوده و هم چنین در برابر جریان الکتریسیته نیز به عنوان یک نوع عایق محسوب میشود، در برابر هر نوع مواد شیمیایی به طور معمول از خود مقاومت بسیار مناسبی نشان خواهد داد، هم چنین میتوان گفت در برابر فشار نیز تحمل بسیار خوبی از خود نشان خواهد داد.

با دوام و طولانی مدت

کفپوش اپوکسی آسانسور از دوام بالایی برخوردار است و سالها عمر بالایی را خواهد داشت. با استفاده از گزینه های دیگر ، متوجه خواهید شد که باید رنگ را مرتباً اعمال کنید تا کف ها عالی به نظر برسند اما با استفاده از کفپوش شما مجبور نیستید سالها پس از استفاده از پوشش ، کف خود را حتی لمس کنید.

محافظت از کف شما

یک کفپوش اپوکسی آسانسور همچنین از کف آسانسور شما محافظت میکند و تمیز کردن آنها آسان تر میشود. شما میتوانید دیگر نگران لکه هایی که بر روی کفپوش بوجود می آید نشوید زیرا به راحتی پاک میشوند. کفپوش اپوکسی در برابر مواد شیمیایی مقاوم است بنابراین فارغ از اینکه در آسانسور چه نوع کاری انجام میدهید ، کف شما از آسیب دیدن در امان خواهد بود. بنابراین میتوانید به راحتی از این نوع کفپوش اپوکس آسانسور استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایستا پلیمر شریف تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *