کفپوش آشپزخانه صنعتی

کفپوش آشپزخانه صنعتی چیست؟

افراد زیادی که در واحد های صنعتی، انبارها، فروشگاه های خرده فروشی و آشپزخانه ها کار میکنند و فعالیت دارند همیشه به دنبال خرید کفپوش آشپزخانه صنعتی استاندارد هستند زیرا خرید کفپوش صنعتی مناسب میتواند روی سلامت افرادی که در آشپزخانه رستوران کار میکنند نیز تاثیر زیادی بگذارد.

به طور کلی داشتن کفپوش با دوام و بهداشتی در آشپزخانه برای صاحبین رستوران و بازرسین بهداشت اهمیت زیادی دارد. در ادامه این مقاله مطالبی درباره معرفی شرکت ایستا پلیمر شریف، مزایا و انواع کفپوش آشپزخانه رستوران ها خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

مزایا کفپوش آشپزخانه صنعتی

در این قسمت به معرفی ویژگی ها و مزایا کفپوش آشپزخانه رستوران ها میپردازیم که از این مشخصه ها میتوان به مقاومت در برابر مواد غذایی اسیدی، عدم وجود خطوط و خش که میکروب ها را در خود کف پوش نگه نمی دارد، مقاومت در برابر ذوب شدن در دماهای بسیار بالا، مقاومت در برابر لغزش و لرزش، عدم جذب مواد غذایی و بوی خوراکی ها، وجود سطح یک پارچه که باعث از بین رفتن و نابودی میکروب ها میشود، نصب سریع در کمترین زمان ممکن و استقامت در برابر فشار آب بالا میتوان اشاره کرد.

شرکت ایرانیان ایستا پلیمر شریف که از سال ۱۳۸۹ شروع به کار و فعالیت کرده است در زمینه تولید کفپوش آشپزخانه رستوران ها، کفپوش اپوکسی صنعتی، کفپوش های پلی یورتان، کف پوش های صنعتی سیمانی و بتنی به مرحله خوبی از تولید و فروش رسیده است و با کیفیت بسیار بالایی و به صورت آنتی باکتریال و آنتی الکترو استاتیک این محصولات منحصر به فرد و معتبر را تولید میکنند.

فاکتور های مورد نظر برای خرید کفپوش آشپزخانه رستوران ها

اولین نکته ای که در رابطه با خرید کفپوش آشپزخانه رستوران ها که تیم ایستا پلیمر شریف به این موهم توجه دارد، این است که کفپوش شما باید جذابیت بصری داشته باشد؛ فضای آشپزخانه یک رستوران نباید کسل کننده باشد و پرسنل رستوران باید در اولین نگاه به کفپوش ها جذب زیبایی، تازگی و براقیت آن رستوران شوند.

دومین نکته ای که در رابطه با انتخاب کفپوش آشپزخانه رستوران ها بسیار مهم است این است که کفپوش بتواند تحمل و مقاومت بالایی در برابر دما، بخاری که پخش میشود و ترافیک سنگین رفت و آمد افراد، اشخاص و وسیله های سنگین مثل چرخ دستی و لیفتراک را داشته باشد و دچار ساییدگی نشود.

نکته و ویژگی بعدی که یک کفپوش مناسب و استاندارد باید آن را داشته باشد این است که امنیت پرسنل و کارکنان را برقرار کند، سرعت عمل آن ها را کاهش ندهد و موجب سر خوردن و یا زمین خوردن پرسنل آشپزخانه نشود.

آخرین ویژگی و مهم ترین ویژگی کفپوش آشپزخانه رستوران ها این است که تمیز کردن یک کفپوش باید به راحتی و آسانی صورت گیرد تا پرسنل بتوانند چربی ها و آلودگی های کفپوش را به صورت روزانه پاک کنند و از بین ببرند.

در نهایت با توجه به مطالب کاربردی و مفیدی که درباره کفپوش آشپزخانه رستوران ها بیان کردیم؛ صاحبان رستوران ها میتوانند با خواندن این مقاله و با مراجعه به شرکت ایستا پلیمر شریف کفپوش مناسب، استاندارد و سالمی برای آشپزخانه رستوران خود تهیه کنند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *