کفپوش اپوکسی شیراز

اگر نیاز به کفپوش اپوکسی در شیراز دارید این مقاله از ایستا پلیمر شریف ویژه شماست. پوشش‌دهی کف یکی از مسائل روز در کشور و جهان میباشد. زیرا پوشش‌های سنتی نظیر سرامیک، موزاییک، پارکت و … مشکلاتی از قبیل تولید صدای زیاد، تخریب و شکستگی، عمر مفید کم، تجمع گرد و خاک و میکروب بین درزها را دارد.

کاربردهای کفپوش اپوکسی در شیراز

امروزه کفپوشهای مدرن پایه پلیمری نظیر کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان جایگزین کفپوش سنتی در محیط‌های تجاری شده است. کاربرد این نوع کفپوش در مجتمع تجاری، ورزشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، پارکینگ تجاری، دکوراتیو کردن یک محیط، کفپوش دستشویی و حمام جهت ضد رطوبت و آنتی باکتریال است. مزایای کفپوش اپوکسی عبارتند از طول عمر بالا، مقاومت عالی در برابر مواد شیمیایی (اسید، باز، حلال‌ها)، مقاومت بالا در برابر تردد زیاد و تنشهای وارده، مقاومت عالی در برابر میکروبها به دلیل ساختار یکپارچه، شستشوی آسان و سریع به دلیل یکپارچگی و چسبندگی عالی به سطوح زیرین.

مزیتهای کفپوش اپوکسی شیراز

بنابراین با توجه به مزایایی که کفپوش اپوکسی نسبت به کفپوشهای سنتی دارد و قیمت کمتر آن نسبت به کفپوش پلی یورتان، کاربردهای زیادی نیز دارد. شهر شیراز با توجه به اینکه یک شهر بزرگ در کشور است و روز به روز روند پیشرفت تمامی شهرها بیش از پیش میشود، ساخت مجتمع تجاری‌های جدید نیز در آن بیشتر شده و نیاز به کفپوش از نوع اپوکسی دارد، همچنین بیمارستانهای این شهر نیاز به کفپوشی با دوام عالی و خاصیت ضد باکتری را دارد که قابلیت اجرا و پتانسیل اجرا در این شهر را دارد.

همچنین در بافتهای قدیمی حوضهایی موجود است که در کف آن میتوان از کفپوش سه بعدی دکوراتیو بهره برد. پارکینگهای تجاری نیز نیاز به کفپوشی دارد که در برابر تردد زیاد تخریب نگردد که کفپوش اپوکسی این ویژگی را دارد. همچنین برای کف استخرهای خصوصی جهت داشتن یک فضای زیبا میتوان از کفپوش سه بعدی دکوراتیو بهره برد. کفپوش متالیک نیز نوعی دیگر از کفپوش است که در محیط‌های اداری قابلیت اجرا دارد.

کفپوش برای باشگاههای ورزشی استان فارس

باشگاه‌های ورزشی در این شهر نیز بنا شده است و برای داشتن محیطی بهتر با کمترین خسارت نیاز به کفپوش اپوکسی است که مقاومت خوبی داشته باشد. زیبایی و بزرگتر نشان داده شدن یک سایت از دیگر ویژگی های کفپوش اپوکسی است که در محیط تجاری میتوان به عنوان یک مزیت اجرای آن را توجیه کرد. این شهر دارای کارخانه‌هایی نیز در اطراف شهر است که کف آنها در معرض مواد شیمیایی خطرناک نظیر اسید و باز است و نیاز به یک کفپوش قدرتمند و با کارایی بالا است. برخی محیط‌های صنعتی نیز بر اثر اصطکاک زیاد جرقه زیادی در آن ایجاد میشود و برای خاصیت ضد استاتیکی استفاده از کفپوش اپوکسی مناسبترین روش میباشد. بنابراین هر محیط صنعتی اعم از کارخانه صنایع غذایی، پتروشیمی، معدنی، نساجی، چسب و رزین در شیراز نیاز به کفپوش اپوکسی صنعتی دارد. که اهم کفپوش اپوکسی شیراز را بیان میکند.

اگر تردد زیادی وجود داشته باشد ساختار مقاومی از کفپوش اپوکسی مد نظر است در این صورت استفاده از سیلیس سبب افزایش مقاومت سایشی، مکانیکی و شیمیایی شده است. اما در سالنهای ورزشی و یا مکانهایی که تردد زیادی وجود ندارد نیاز به وجود درصد بالایی نیست و به دلیل غلظت کمتر اجرای آنها آسانتر صورت میگیرد. که به این نوع کفپوش، کفپوش اپوکسی خودتراز شونده گفته میشود.

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *