طرح های کفپوش سه بعدی

طرح های کفپوش سه بعدی

طرح های کفپوش سه بعدی به دلیل جذابیت زیاد و علاقمندی دکوراتورها از  تنوع زیادی برخوردار است و روز به روز به تنوع آن افزوده میشود. طرح های کفپوش سه بعدی میتواند متناسب با سلیقه هر فرد و یا مورد استفاده و کاربری آن انتخاب شود. با وجود تنوع طرح های کفپوش سه بعدی ، مقاومتی که باید یک کفپوش سه بعدی خوب داشته باشد نیز مهم است. کفپوش های سه بعدی از جنس کفپوش اپوکسی دارای مقاومت بالایی هستند. این کفپوش ها مانند کفپوش پلی یورتان مقاومت بالایی در برابر خط و خش و فشار مکانیکی دارد.

طرح های کفپوش سه بعدی انواع مختلفی دارد که از جمله مهم ترین و پر فروشترین آنها عبارتند از:

طرح های کفپوش سه بعدی طرح دریا

فکرش را بکنید وارد اتاقی بشوید که کف آن کفپوش سه بعدی طرح دریا کار شده باشد. با ورود به آن جذب زیبایی آن شده و با گذاشتن پای خود روی کفپوش احساس میکنید الان پایتان با آب دریا خیس میشود. این طرح کفپوش بسیار جذاب است.

افراد زیادی علاقمند هستند که کفپوش سه بعدی طرح دریا را در کف اتاق خود نصب کنند. البته به دلیل حس جذاب و فوق العاده ای که به انسان میدهد نصب آن بیشتر در مکان هایی همچون حمام، استخر و سرویس بهداشتی صورت میپذیرد. اما هیچ محدودیتی وجود ندارد شما هر مکانی را که بخواهید میتوانید به ساحلی دنج و زیبا تبدیل کنید.

 

طرح های کفپوش سه بعدی طرح دریا

طرح های کفپوش سه بعدی طرح گل

کفپوش سه بعدی طرح گل نیز یکی دیگر از طرح های کفپوش سه بعدی میباشد. طرح هایی همچون گل و یا طرح هایی همچون طرح جنگل و طبیعت نیز بسیار جذاب است.

از آنجا که انسان ذات جدا ناپذیری از طبیعت دارد همیشه به دنبال این است که با طبیعت ارتباط برقرار کند. به ویژه در جامعه امروزی که شهر نشینی و آپارتمان نشینی موجب دوری انسان از طبیعت شده است، این طرح های گل و طبیعت فوق العاده ای که روی کف زمین و یا دیوار انجام میشود میتواند حس جالب و جذابی به انسان ببخشد.

 

طرح های کفپوش سه بعدی طرح گل

طرح های کفپوش سه بعدی طرح فرش

معمولا کفپوش های سه بعدی به دلیل طرح های خاصی که دارد در محیط هایی همچون سرویس بهداشتی و حمام و یا استخرها استفاده میشود. اما با افزایش تنوع این کفپوش ها و مدل های مختلف آن کاربرد های آن بیشتر شده و به اتاق ها و سالن ها نیز راه پیدا کرده اند.

یکی دیگر از طرح های کفپوش سه بعدی کفپوش هایی با طرح فرش هستند. این کفپوش ها میتوانند نمایی از یک فرش کاملا سه بعدی را به معرض نمایش بگذارد. این کفپوش ها با طرح فرش زیبایی منحصر به فردی به سالن پذیرایی شما میدهند.

فرش سه بعدی درخشان و زیبایی زیر پای شما خواهد بود که کاملا سه بعدی است. طرح های کفپوش سه بعدی با هر عکسی که بخواهید قابلیت پرینت و نصب را دارد و میتوانید با سلیقه خودتان کفپوش انتخاب کنید.

 

طرح های کفپوش سه بعدی طرح فرش
5 پاسخ
  1. فائزه
    فائزه می گوید

    بسیار طرح های زیبا و جذابی هست.
    به ویژه طرح هایی که در سرویس بهداشتی و حمام اجرا شده کاملا واقعی هستند.

    پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *