معایب کفپوش

معایب کفپوش

معایب انواع کفپوش

انواع کفپوش علاوه بر مزایای بسیاری که دارند میتوانند دچار مشکلات و معایبی نیز باشند. در این مقاله ما قصد داریم به بررسی معایب کفپوش ها بپردازیم. اگر قصد خرید کفپوش را دارید نباید به دنبال کفپوش بدون عیب و نقص باشید، چون مسلما چنین کفپوشی را هرگز پیدا نخواهید کرد. بلکه کاملا آگاهانه با دانستن مزایا و معایب کفپوش ها به انتخابی هوشمندانه دست بزنید. مطمئنا هر کفپوشی برای هر سلیقه و کاربردی مناسب نیست؛ پس اولین قدم این است که از این کفپوش چه انتظاراتی دارید.

البته معایب کفپوش ها به صورت آزار دهنده و خیلی پر رنگ نیست که بسیار آزار دهنده باشد.

مثلا اگر شما قصدتان خرید کفپوش اپوکسی است باید مزایا و معایب کفپوش های مختلف را مورد بررسی قرار دهید و سپس خرید کنید نه اینکه به دانستن مزایا و معایب کفپوش اپوکسی بسنده کنید.

معایب کفپوش لمینت

کفپوش لمینت کفپوش بسیار زیبایی است و مورد استفاده آن بیشتر در منازل و محیط های اداری است. این کفپوش را میتوان به عنوان کفپوش نمایشگاهی در محیط های نه چندان بزرگ هم استفاده کرد اما به دلیل مقاومت پایین این کفپوش ها نمیتوانند کاربرد صنعتی داشته باشند. کفپوش لمینت در برابر خوردگی از مقاومت پایینی برخوردار است و به مرور زمان دچار مشکل میشود. چرا که جنس آن از چوب است و رطوبت و آب و هوا میتواند روی آن تاثیر سو بگذارد.

مقاله پیشنهادی: اعمال پلی یورتان روی چوب

همچنین کفپوش لمینت و پارکت به مرور زمان و یا بر اثر نصب نا صحیح و غیر حرفه ای ممکن است خوب به هم محکم نشوند و در هنگام استفاده و راه رفتن لق بزنند و صدا بدهند. این مشکل ممکن است برای فردی آزار دهنده و برای دیگری نباشد. اما باید در نظر داشته باشید که برای تعمیر آن نیاز است که همه کفپوش لمینت یا پارکت از سطح زمین جدا شود تا به قطعه خراب برسند، سپس لمینت ها را دوباره از نو بچسبانند. البته کفپوش های دیگری هم هستند که نگهداری و تعمیر راحت تر و کم هزینه تری دارند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *