اجرای کفپوش پلی یورتان

اجرای کفپوش پلی اورتان

اهمیت اجرای کفپوش پلی اورتان

اجرای کفپوش پلی اورتان (پلی یورتان) مانند اجرای کفپوش اپوکسی از اهمیت بالایی برخودار است و برای این اجرا نیاز به تیم اجرایی با تجربه و ماهر میباشد که توانایی اجرای مناسب کفپوش پلی یورتان داشته باشد. یکی از پیش زمینه هایی که برای اجرای کفپوش پلی یورتان اهمیت دارد زیر سازی مناسب برای اجرای کفپوش پلی یورتان است. یعنی کفپوش پلی یورتان برای نصب نیاز به سطح کاملا صاف و یکنواخت دارد تا بتواند به خوبی روی سطح نصب شود.

نحوه اجرای کفپوش پلی اورتان

همان طور که گفتیم زیرسازی مناسب برای اجرای کفپوش پلی اورتان امری ضروری است. اگر سطحی که قرار است کفپوش پلی یورتان روی آن نصب شود بتنی باشد و به روش مکانیزه اجرا شده باشد و کالا صاف و یکدست باشد بهترین سطح برای اجرای کفپوش اپوکسی و پلی یورتان است. بتن ماله پروانه میتواند سطحی کاملا یکدست و یکنواخت و صاف را برای اجرای کفپوش پلی اورتان ارائه کند. در صورتی که سطح صاف و یکنواخت نیست میتوانید از امکان بازدید و مشاوره کارشناسان ایرانیان ایستا پلیمر شریف استفاده کنید. اگر سطح قدیمی باشد قبل از اجرای کفپوش پلی اورتان باید روی آن چند بار ساب صنعتی انجام شود تا به سطح مورد نظر برسیم. پس از آن نوبت به انجام مراحل زیرسازی پوشش میرسد. پس از انجام زیرسازی مناسب کفپوش پلی یورتان روی سطح مورد نظر اجرا میشود.

کفپوش های پلی یورتان به دلیل انعطاف پذیری خوبی که دارند بسیار مناسب محیط ها و سوله های ورزشی هستند و کمترین آسیب را به زانو و پا وارد میکنند و کفپوش ورزشی پلی یورتان بسیار مورد توجه باشگاه های ورزشی قرار گرفته است. کفپوش پلی اورتان صنعتی به دلیل مقاومت بالای این کفپوشها در برابر فشار، ضربه و خط و خش مورد توجه کاخانجات، کارگاهها و سوله های صنعتی قرار گرفته است. شرکت ایرانیان ایستا پلیمر شریف با برخورداری از تیم اجرای حرفه ای کفپوش پلی یورتان و اپوکسی و تجربه خوب و نمونه کارهای زیاد در شهرهای مختلف ایران از جمله تهران، یزد، اصفهان، شیراز، مشهد و … با کاربرد صنعتی و متراژ بالا فعالیت و خدمات رسانی میکند. برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *