اجرای کفپوش اپوکسی

اجرای کفپوش اپوکسی

پس از انتخاب نوع کفپوش مناسب اپوکسی، اجرای کفپوش اپوکسی یکی از مهم ترین کارهایی است که باید به آن توجه کرد. پس از ورود کفپوش اپوکسی به بازار ایران، نیاز به کسی که بتواند اجرای کفپوش اپوکسی را انجام دهد احساس شد. به دلیل آشنایی کمتر مجریان به کفپوش های اپوکسی و نحوه اجرای کفپوش اپوکسی مجریان کفپوش تنها افرادی بودند که تجربه کافی در این زمینه نداشتند. به همین دلیل با اجرای غیر اصولی و آماتور خود موجب میشدند که پوشش آن طور که باید نصب نشود و  در نتیجه نتواند خواص ویژه خود را به خوبی نشان دهد. خواصی از جمله مقاومت ضربه ای و شیمیایی که این کفپوش ها را از دیگر کفپوش های قدیمی متمایز میکرد.

قیمت اجرای کفپوش اپوکسی

همان طور که میدانید هر کاری کار بلد خود را میطلبد. به ویژه برای اجرای کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان و دیگر پوشش های پلیمری که بنا بر نیاز و کاربرد در محل های مختلفی نصب میشود. وابسته به اینکه این پوشش ها برای چه مکانی باید نصب شود نیاز به متخصص و مجری متخصص دارد. این پوشش ها ممکن است برای مواردی همچون کفپوش صنعتی استفاده شود و یا لازم باشد به دلیل جلوگیری از خوردگی در محل هایی همچون مخازن انجام شود. و یا در سوله هایی که در مجاورت مواد شیمیایی است.

اجرای حرفه ای کفپوش اپوکسی

همان طور که میدانید کوچکترین اشتباهی میتواند منجر به این شود مواد شیمیایی به پوشش ها نفوذ کند و یا در مخازن آب آشامیدنی به داخل آب نفوذ کند. پس باید در نظر داشت که اجرای غیر اصولی پوشش های پلیمری میتواند منجر به خساراتی شود که چند ده برابر هزینه استخدام یک مجری متخصص و کاربلد باشد. شرکت ایستا پلیمر شریف تلاش کرده است که با فراهم آوردن تیم اجرای حرفه ای خود گام موثری در این زمینه برداشته و به عزیزانی که قصد اجرای کفپوش اپوکسی و دیگر پوشش های پلیمری را دارند یاری برساند. همچنین این شرکت با رزومه درخشان خود و  اجرای هزاران متر در شهرها و شهرک های صنعتی مختلف، رضایت مشتریان بسیاری را به دست آورده است. جهت مشاوره رایگان با شرکت تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۷۸۷۱۷۲

محصول پیشنهادی: ماستیک پلی یورتان

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *