کفپوش اپوکسی منزل

کفپوش اپوکسی منزل

کاربرد کفپوش اپوکسی منزل

استفاده از کفپوش اپوکسی منزل به دلیل ویژگی های منحصر به فرد کفپوش اپوکسی میتواند موجب زیبایی کف منزل شما شود و از مقاومت خوبی هم برخوردار است. کفپوش اپوکسی منزل میتواند بیشتر جنبه زیبایی شناختی داشته باشد. از این رو افراد ترجیح میدهند رو به کفپوش سه بعدی اپوکسی بیاورند. کفپوش اپوکسی بسیار پرکاربرد است و پی از زیر سازی های لازم قابلیت نصب در هر مکانی را دارد. این کفپوش از مقاومت خوبی برخوردار است و میتوان از کفپوش اپوکسی منزل و یا کفپوش صنعتی اپوکسی استفاده کرد. البته مقاومت بالای این محصول آن را به محصولی تبدیل کرده که بیشتر مصارف صنعتی دارد اما کفپوش اپوکسی منزل میتواند شامل کفپوش های سه بعدی برای سرویس بهداشتی، حمام، راهروها، استخر و … نیز باشد.

کفپوش اپوکسی منزل دارای تنوع رنگ بسیاری است و مطابق با هر سلیقه ای میتوان کفپوش مناسب انتخاب کرد. این کفپوش ها در برابر نور و ضربات مقاومت بالایی دارند و به راحتی قابلیت تمیز شوندگی دارند و همچنین به دلیل تنوع رنگی آنها قابلیت هماهنگ شدن با سایر عناصر منزل را نیز دارا میباشند.

همان طور که کفپوش اپوکسی منزل دارای ویژگیهای منحصر به فردی است که افراد بسیاری را به خود علاقمند کرده است. از جمله آنها مقاومت بالای این پوشش هاست. این پوشش های پلیمری را میتوان برای افزایش مقاومت هر سطحی به آن تزریق کرد. برای مثال در مناطق شمالی کشور که از رطوبت بالایی برخوردار است پوشش اپوکسی به دلیل مقاومت خوبی که در برابر رطوبت دارد گزینه مناسبی است.

کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان به دلیل مقاومت بالای خود علاوه بر منزل و برای مصارف صنعتی میتواند در ورزگاهها و باشگاه ها نیز استفاده شود. از دیگر کاربرد این کفپوش ها استفاده از این کفپوش ها در پارکینگ هاست کخ مقاومت بالایی در برابر فشار بالا و ضربه را دارند.

1 پاسخ دادن
  1. علی حسنوندیان
    علی حسنوندیان می گوید

    با توجه به مقاومت بالای که دارد زیبایی جالب هم دارد

    پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *