کفپوش سه بعدی متحرک

کفپوش سه بعدی متحرک

کفپوش اپوکسی سه بعدی متحرک

کفپوش های سه بعدی و کفپوش سه بعدی متحرک نوعی از کفپوش از جنس اپوکسی ها می باشد. انواع کفپوش اپوکسی قابلیت اجرا در مکان های تجاری و مسکونی را دارد. در مراکز بهداشتی نظیر بیمارستان ها به دلیل خاصیت آنتی باکتریال اپوکسی ها می توان از آنها بهره گرفت.

معرفی کفپوش های متحرک

کفپوش سه بعدی متحرک نوعی از کفپوش اپوکسی می باشد. این نوع کفپوش نسل جدیدی در صنعت ساختمان و دکوراسیون به حساب می آید. کفپوش سه بعدی از نور هوشمند و نورپردازی دیجیتال ایجاد میشود. زمانیکه قدم روی این نوع کفپوش ها زده میشود یک واکنش بسته به طراحی کفپوش از خود نشان می دهد که جذابیت خاصی خواهد داشت. این نوع کفپوش ضرورت استفاده در صنایعی نظیر پتروشیمی، داروسازی و یا … را ندارد. صرفا به دلیل زیبایی می توان در برخی مکان ها مورد استفاده قرار گیرد. از جمله این مکان ها می توان به مهد کودکها، سالن عروسی، سالن های موزیکال، در عرصه هنر و کفپوش آتلیه و سالن نمایش فیلم و آمفی تئاتر، برخی پاساژها و سرویس بهداشتی و حمام به دلیل نظافت آسان و عدم وجود درز و مقاومت در برابر مواد شیمیایی استفاده کرد. این کفپوش به دلیل زیبایی و منحصر به فرد بودن آن مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی می باشد. آنها قابلیت اجرایی گستره ی عظیمی از رنگ ها در حدود ۷۰ نوع رنگ در یک کفپوش با انعکاس نور را دارد.

در کل کفپوش های سه بعدی از جنس اپوکسی ها می باشد، مانند کفپوش های اپوکسی معمول هیچگونه درزی ندارد و برتری نسبت به کفپوش سنتی مانند کاشی و سرامیک دارد. بر روی هر نوع کف سیمانی، بتنی، سنگ، پارکت و … قابلیت اجرا دارد. شفافیت و براقیت آن از محصولات دیگر آن را متمایز می کند. مقاومت ضربه، رطوبت، ضد آب و ضد حریق بودن آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سرعت نصب کفپوش اپوکسی سه بعدی و اجرا زیاد است و انتخاب کفپوش سه بعدی متحرک در طرح و رنگ بسیار گسترده است. اما از معایب کفپوش آن استفاده در محیط های کم نور می باشد و همچنین در طولانی مدت ایجاد سردرد می کند.

راهنمای نصب کفپوش سه بعدی متحرک

  1. مرحله اول مانند تمامی کفپوش های اپوکسی زیرسازی کفپوش اپوکسی می باشد که بسیار حائز اهمیت است. سطح کار باید عاری از هر نوع پستی و بلندی و عیوب باشد. گرد و غبار نداشته باشد. رطوبت نیز به دلیل واکنش نامناسب با جنس اپوکسی نباید وجود داشته باشد.
  2. در مرحله دوم لایه میانی اجرا میشود. بهترین سطح برای اجرای آن سطوح بتنی و سیمانی است.
  3. مرحله سوم روش چسباندن تصویری با کیفیت بالا می باشد. انتخاب نوع کفپوش سه بعدی و کیفیت آن بسیار مهم است.
  4. مرحله نهایی لاک اپوکسی باید اجرا شود که یک لایه روی سطح را باید با دقت و ظرافت هر چه تمام برای ضخامت یکسان کف اجرا شود. در واقع لاک اپوکسی از تصویر در برابر هر گونه صدمه محافظت می کند. سطح را می توان راحت تر تمیز کرد. ضخامت لاک و جلا دادن آن به تصویر به دلیل وجود شکست نور سبب میشود تصویر دارای بعد و عمق به نظر برسد.

شرکت ایستا پلیمر شریف افتخار دارد تا در زمینه کفپوش سه بعدی متحرک خدماتی را به مشتریان مربوطه ارائه دهد.

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *