مزایای کفپوش اپوکسیایستا پلیمر شریف

با مزایای کفپوش اپوکسی آشنا شوید

/
مزایای کفپوش اپوکسی به طور کلی پوششی شیمیایی و مهندسی است که روی سطوح مختلف مانند بتن و یا موزائیک کشیده می شود که دارای فواید و مزایا زیادی میباشد
کفپوش اپوکسی کارخانجات بهترین انتخابایستا پلیمر شریف

کفپوش اپوکسی کارخانجات

/
کفپوش اپوکسی کارخانجات یکی از انواع متداول و کاربردی کفپوشهای پلیمری است که انتخابی عالی برای محیطهای صنعتی به حساب میآید.
آشنایی با نحوه اجرای کفپوش روی بتنایستا پلیمر شریف

نحوه اجرای کفپوش روی بتن

/
اجرای کفپوش روی بتن با توجه به پیشرفت کفپوش ها بسیار افزایش پیدا کر…
آشنایی با ویزگی های کفپوش نظامیایستا پلیمر شریف

آشنایی با ویژگی های کفپوش نظامی

/
استفاده از انواع کفپوش های مقاوم بسیار مرسوم شده است،یکی از مکان هایی که ممکن است انواع کفپوش ها در آنها استفاده شود،محیط های نظامی می باشد.
کفپوش اپوکسی برای منزل مناسب استایستا پلیمر شریف

کفپوش اپوکسی برای منزل

/
کفپوش اپوکسی از رزین ها و سخت کننده ها ساخته شده است که در اثر واکنش شیمیایی با هم تشکیل می شوند و یک ماده سخت و محکم با ظاهری زیبا را ایجاد می کنند
کفپوش اپوکسی با طرح ابروبادایستا پلیمر شریف

کفپوش اپوکسی با طرح ابروباد

/
کفپوش اپوکسی با طرح ابروباد در واقع یکی از تکنیک ها برای اجرای این نوع کفپوشی هستند که بیشتر برای محیط های مسکونی و تجاری کاربرد دارد.
کفپوش ورزشیایستا پلیمر شریف

کفپوش ورزشی چیست و چه کاربردی دارد؟

/
امروزه استفاده از کفپوش ورزشی را در همه ی سالن های ورزشی می توان مشاهده کرد که هر یک در شکل و اندازه های مختلفی در بازار موجود می باشند.
پوشش مقاوم در برابر حریقایستا پلیمر شریف

پوشش مقاوم در برابر حریق چیست؟

/
ایمنی در برابر آتش از مواردی است که در همه جهات باید مورد توجه قرار گیرد. با انواع پوشش مقاوم در برابر حریق پوشانده شود تا ساختمان ما کمتر خسارت ببیند.
عایق ضد حریقایستا پلیمر شریف

عایق ضد حریق برای سازه ها

/
عایق ضد حریق متداول در ساختمان به سه بخش تقسیم مشوند که از جمله آن : عایق ضد حریق ملات سیمانی, صفحه ها و پنل های ضد آتش و رنگ های منبسط شونده هستند.
اپوکسی ضد اسید

اپوکسی ضد اسید، مزایا و کاربردها

/
کفپوش اپوکسی ضد اسید چه مزایایی دارد؟ اپوکسی های ضد اسید کاربردهای زیادی دارد و م…

کفپوش بیمارستانی

/
پوشاندن کف بیمارستان حساسیت زیادی دارد. چنان چه کفپوش مناسب برای پوشاندن کف بیمارستان ها انتخاب نشود ممکن است که جان کارکنان و بیماران به خطر بیفتد. از آن جایی که بیمارستان ها جزء محیط های حساس و پرتردد هستند باید در ساخت آن از مصالح مرغوب

مقاوم سازی ساختمان در برابر حریق

/
اهمیت مقاوم سازی در برابر حریق زمانی که یک آتش سوزی با خسارات بالا…

از کفپوش های ضد آب باید در چه مکان هایی استفاده شود؟

/
از کفپوش های ضد آب باید در چه مکان هایی استفاده شود؟ بدیهی است که استفاده از کفپوش های ضد آب برای مکان هایی مرطوب بوده و نفوذ آب در آن جا احتمال زیادی دارد.

کفپوش گرانول چیست؟

/
کفپوش گرانولی جهت پوشاندن سطوحی چون فضای ورزشی و پارک ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. البته این نوع کفپوش ها به کفپوش های ورزشی، پارکی و ضربه گیر نیز معروف هستند، این نوع کفپوش ها به دلیل اینکه وزن زیادی دارند بعد از اینکه بر روی زمین قرار می گیرند به صورت خود به خود در جای خودش ثابت می ماند.

کاربرد مواد پاششی معدنی ضد حریق و مزایای آن

/
کاربرد مواد پاششی معدنی ضد حریق در مواجهه با حریق در ساختمانهای فلزی و بتنی چیست و چطور این مواد میتواند جلوی گسترش و آسیبهای ناشی از آتش سوزی را بگیرند؟
کفپوش pvc

کفپوش pvc چیست؟

/
کفپوش pvc یکی از پرفروش ترین انواع کفپوش است که به دلیل ضد آب بودن، شستشوی آسان و مقاومت بالا؛ انتخاب مناسبی برای مکان های پر رفت وآمد میباشد.
اجرای رنگ پلی یورتان

اجرای رنگ پلی اورتان

/
اجرای رنگ پلی یورتان از جمله خدمات ایستا پلیمر شریف است. استفاده از پوشش و رنگ‌ها به خصوص رنگ‌های پلیمری دارای مراحلی است که باید به دقت آن را اجرا کرد.
ضخامت کفپوش اپوکسی

ضخامت کفپوش اپوکسی باید چقدر باشد تا استحکام داشته باشد؟

/
ضخامت کفپوش اپوکسی وابسته به نوع کاربری و جنس آن متفاوت است. در ابتدا باید کاربری خود را بدانید و این مقاله را مطالعه کنید تا دراین باره بیشتر بیاموزید.
تعمیر و ترمیم کفپوش اپوکسی

آیا ترمیم کفپوش اپوکسی ممکن است؟

/
امکان تعمیر و ترمیم کفپوش اپوکسی به دلیل ترکیبات شیمیایی وجود دارد. این کفپوشها را در همه مکانها از کف کارخانه گرفته تا بیمارستان میتوان تعمیر کرد.

کاربرد کفپوش اپوکسی

/
کاربرد کفپوش اپوکسی و اجرا در صنایع و ساختمانها توسط تیم ایستا پلیمر شریف با بهترین کیفیت و سرعت توسط تیم حرفه ای و در هر کجای ایران که باشید انجام میپذیرد.
فوم پلی یورتان

فوم پلی یورتان

/
فوم پلی یورتان چیست؟ فوم پلی یورتان چیست و چه کاربردهایی دارد؟ یکی از مسائ…
رنگ پلی یورتان

رنگ پلی یورتان

/
رنگ پلی یورتان از جمله رنگهای صنعتی میباشد که به دلیل خواص ویژه مثل رنگ اپوکسی بسیار پر طرفدار است. رنگهای گوناگونی برای منظور کفپوش صنعتی وجود دارد.
رزین پلی اورتان

رزین پلی اورتان

/
رزین پلی اورتان (رزین پلی یورتان) ماده ای چسبناک و غیر قابل حل در آب است که تحت شرایط خاصی سخت می شود. این ماده دارای دو منشا طبیعی و مصنوعی است.
رنگ ضد حریق اتاق سرور

رنگ ضد حریق اتاق سرور

/
رنگ ضد حریق اتاق سرور به دلیل مقاومت بالا در برابر حرارت و آتش میتواند روند آسیب به سرورها را تا حد قابل قبولی کاهش و جلوی از بین رفتن اطلاعات مهم را بگیرد.
پرایمر اپوکسیپرایمر اپوکسی

لزوم استفاده از پرایمر اپوکسی

/
پرایمر اپوکسی یک لایه اولیه قبل از پوشش دهی و بعد از زیرسازی اپوکسی انجام میشود با خاصیت تر کنندگی زیاد و چسبندگی بالا به سطح زیرین موجب اجرای بهتر میشود.
عایق بندی استخر سیمانی

عایق بندی استخر سیمانی

/
عایق بندی استخر سیمانی اهمیت زیادی دارد. استخرها به دلیل فشار آب و همچنینی استفاده از کلر باید با پوشش پلیمری مناسب که ضد خوردگی و مقاوم است عایق بندی شوند.
کفپوش اپوکسی دکوراتیو

کفپوش اپوکسی دکوراتیو

/
کفپوش اپوکسی دکوراتیو شامل کفپوشهای ابر و بادی، سه بعدی، استیکر دار و ... است که میتوان از پیگمنت متالیک، طرحهای سه بعدی استفاده کرد که زیبایی خاصی به آن میبخشد.
رنگ صنعتیرنگ صنعتی ایستا پلیمر شریف

رنگ صنعتی

/
امروزه رنگ‌ صنعتی دارای تنوع بسیار زیادی است. آنها متشکل از یک نوع رزین سنتزی، پیگمنت یا همان رنگدانه، چندین مواد افزودنی بسته به نوع کاربرد و حلال است.
رنگ پلی یورتان آکریلیک

رنگ پلی یورتان آکریلیک

/
رنگ پلی یورتان آکریلیک با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد می‌توان در پوشش سازه فلزی در کشتیرانی، در محیط‌هایی که ثبات فام و براقیت زیاد نیاز است.
رنگ ساختمانی اپوکسی

رنگ ساختمانی اپوکسی

/
رنگ ساختمانی اپوکسی انواع گوناگونی دارد که می‌توان به رنگ رویه اپوکسی با هاردنر پلی آمید مات، نیمه مات و براق و رنگ میانی اپوکسی پلی آمیدی اشاره کرد.
رنگ اپوکسی آهن

رنگ اپوکسی آهن

/
در شرایطی که سطح سازه‌ای که رنگ آمیزی نیاز دارد در معرض خطر خوردگی و زنگ زدگی است می‌توان از رنگ اپوکسی آهن گزینه مناسبی برای آن است.
عایق بندی رطوبتی استخرhttps://irpolymer.ir

بهترین عایق رطوبتی استخر

/
بهترین عایق رطوبتی استخر کدام است و چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟ آب بندی استخرهای ورزشی و استخرهای نگهداری آب کشاورزی و پرورش ماهی اهمیت زیادی دارد.
بهترین رنگ پوششی برای فلزاتایستا پلیمر شریف

بهترین رنگ پوششی برای فلزات

/
در این مقاله به بررسی بهترین رنگ پوششی برای فلزات میپردازیم. پوشش‌دهی از مهمترین مسائلی است که در ساختمان‌ها، موارد صنعتی مانند رنگ آمیزی مخازن و لوله‌ها کاربرد دارد.
چرا اپوکسی پارکینگ مقرون به صرفه استایستا پلیمر شریف

چرا اپوکسی پارکینگ مقرون به صرفه است و چه ویژگی هایی دارد؟

/
چرا اپوکسی پارکینگ مقرون به صرفه است و چه ویژگی هایی دارد؟ در این …
ماستیک پلی یورتان

کفپوش اپوکسی شیراز

/
اگر نیاز به کفپوش اپوکسی در شیراز دارید این مقاله از ایستا پ…
تفاوت رنگ پلی استر و پلی یورتان

تفاوت رنگ پلی استر و پلی یورتان

/
صنعت رنگ بسیار گسترده است و انواع گوناگونی دارد. در این مقاله به تعاریف و تفاوت رنگ پلی استر و پلی یورتان پرداخته می‌شود.
رنگ کولتار اپوکسیhttps://irpolymer.ir

رنگ کولتار اپوکسی

/
رنگ کولتار اپوکسی در کنار نام آشنای کفپوش اپوکسی نامی غیر آشناست. ما در ایستا پلیمر شریف تصمیم گرفتیم اطلاعات بیشتری را برای شما عزیزان در این مورد آماده کنیم.
کفپوش اپوکسی ضد اسید

کفپوش اپوکسی ضد اسید

/
در این مقاله به بررسی کفپوش اپوکسی ضد اسید میپردازیم. کفسازی ا…
کفسازی صنعتی

انواع کفسازی صنعتی و ویژگیهای آن

/
امروزه بسیاری از معماران و کارفرمایان بعد از کف سازی ساختمان ها اقدام به کفسازی صنعتی ساختمان می کنند تا کف ساختمان با دوام و مستحکم باشد.
پوشش فلوئور پلیمر کفپوش اپوکسی ضد خش و ضد سایش

کفپوش اپوکسی ضد خش و ضد سایش

/
ضرورت پوشش دهی کف بسیار بالا است. کفپوش اپوکسی ضد خش و ضد سایش برای محافظت از یک محل، خواص زیبا سازی کف را دارد که باید این کاربری‌ها مشخص شود.
کفپوش اپوکسی استخر

کفپوش اپوکسی استخر

/
چرا کفپوش اپوکسی استخر؟ استخر در تماس مستقیم با آب است. استخر بدلیل فشار هیدرواستاتیکی، زوایا و متراژ بالا باید طوری طراحی و انتخاب گردد که کمترین تعمیرات را داشته باشد.
کفپوش اپوکسی عایق برق

کفپوش اپوکسی عایق برق

/
در یک محیط که الکتریسیته وجود دارد خطر برق گرفتگی زیاد است که خطرات جانی در پی دارد. یکی از بحثهای ایمنی استفاده از کفپوش اپوکسی عایق برق است.
ماستیک پلی یورتان

کفپوش اپوکسی صنعتی

/
کفسازی سطح برای هر محل از اهمیت زیادی برخوردار است. کفپوش صنعتی میت…
ماستیک پلی یورتان

کفپوش اپوکسی ضد لغزش

/
کفپوش اپوکسی ضد لغزش با ایجاد وعی کشش مثبت، لیز خوردن بر روی سطح را کاهش میدهد. از این کفپوشها میتوان در محلهای حساس به لغزش و کارخانه ها استفاده کرد.
کفپوش اپوکسی ضد باکتری

کفپوش اپوکسی ضد باکتری

/
کفپوش اپوکسی ضد باکتری از دیگر محصولات ایستا پلیمر شریف میباشد. در برخی از محل‌ها باید از کفپوشی استفاده شود که هیچگونه گرد و غبار و میکروب را جذب نکند.
کفپوش اپوکسی چیست

کفپوش اپوکسی چیست؟

/
کفپوش اپوکسی چیست و چرا اکثر افراد به استفاده از این کفپوشها برای پوشش های صنعتی، پارکینگها، باشگاههای ورزشی و ... شده اند؟

کفپوش اپوکسی اتاق عمل

/
کفسازی اتاق عمل یکی از حساسترین کفسازی‌های صنعتی است؛ زیرا نیاز به محیط کاملا بهداشتی و عاری از هر گونه میکروب و باکتری میباشد.

کفپوش اپوکسی ضدحریق

/
کفپوش اپوکسی ضد حریق از دیگر محصولات شرکت ایستا پلیمر شریف میباشد …
ماستیک پلی یورتان

بهترین رنگ استخر

/
هر کدام از رنگها برای یک نوع استخر با یک سازه خاص مناسب خواهد بود و شرایط محیطی را نیز باید در انتخاب بهترین رنگ استخر در نظر گرفت.
ماستیک پلی یورتان

رنگ ضد آب استخر

/
رنگ ضد آب استخر از دیگر محصولات ایستا پلیمر شریف است. استفاده از رن…
ماستیک پلی یورتان

علت پوسته شدن رنگ استخر

/
علت پوسته شدن رنگ استخر شنا یا نگهداری ماهی اهمیت زیادی دارد. باید بدانیم که اگر کیفیت رنگ استخری مناسب نباشد خرابی‌های زودهنگام در رنگ استخر ایجاد می‌شود
ماستیک پلی یورتان

انواع پوشش‌ ضد حریق

/
طراحی انواع پوشش ضد حریق توسط آیین‌نامه‌های بین‌المللی مانند IBC، UBC و NFPA صورت گرفته و بهترین زمان جهت اجرای آن به هنگام نصب اسکلت فلزی می‌باشد.
اپوکسی برای سقف

اپوکسی برای سقف

/
پوشش اپوکسی دارای زیبایی و مزایای فراوانی است و استفاده از اپوکسی برای سقف علاوه بر زیبایی مزایای دیگری دارد که به تشریح آن در این مقاله می‌پردازیم.
ماستیک پلی یورتان

آب بندی بتن

/
با ورود علم پلیمر جهت آب بندی بتن با پوشش پلیمری میتوان از موادی استفاده کرد که مقاومت سازه و سرعت را بالا برده و از نشت آب در کمترین زمان جلوگیری شود.
ماستیک پلی یورتان

پلی یورتان دو جزئی

/
پوشش پلی یورتان‌ کاربردهای گسترده‌ای در رنگ، پوشش، چسب و فوم دارند. دو نوع مهم آن‌ها پلی اورتان تک جزئی و پلی یورتان دوجزئی است.
ماستیک پلی یورتان

تفاوت رنگ پلی یورتان و اپوکسی

/
تفاوت رنگ پلی یورتان و اپوکسی چیست و برای چه کاربردهایی از کدا…
رزین ضد حریق

رزین ضد حریق

/
رزین ضد حریق از جمله پوشش های ضد حریق تولیدی ایستا پلیمر شریف است که میتواند با افزایش دمای بحرانی حریق به جلوگیری از آتش سوزی کمک کند.
اجرای پوشش ضد حریق

اجرای پوشش ضد حریق

/
اجرای پوشش ضد حریق اگر به درستی انجام شود میتواند بخوبی عمل کند و پوشش مناسبی برای آتش سوزی در ساختمان شود. زیرا این پوششها بصورت عایق عمل میکنند.
آب بند پلیمری

پوشش آب بند پلیمری

/
اهمیت استفاده از آب بند پلیمری استفاده از آب بند در موارد زیادی کاربرد…
قیمت اجرای کفپوش اپوکسی

قیمت اجرای کفپوش اپوکسی

/
اجرای کفپوش اپوکسی کاری تخصصی است. یک اجرای بد میتواند تمام مزایای کفپوش را نابود کند. قیمت اجرای کفپوش اپوکسی به عواملی بستگی دارد که با هم بررسی میکنیم.
کفپوش اپوکسی متالیک

کفپوش اپوکسی متالیک

/
کفپوش های اپوکسی انواع مختلفی دارد. کفپوش اپوکسی متالیک در واقع پوشش اپوکسی می باشد که رنگدانه متالیک به آن اضافه میشود که زیبایی آن را چنیدن برابر میکند.
کفپوش اپوکسی خود تراز

کفپوش اپوکسی خود تراز

برای اجرای این نوع کفپوش اپوکسی خود تراز شونده دیگر نیازی به روش های مکانیکی برای چسباندن لایه های کفپوش روی هم نیست. و نیاز به غلتک کاری نمی باشد.
کفپوش حمام و سرویس بهداشتی

کفپوش حمام و سرویس بهداشتی

با توجه به مزیت ها و معایب کفپوش ها و کاربردهای مختلف آنها میتوان با بررسی انواع کفپوش به انتخاب مناسبی برای کفپوش حمام و سرویس بهداشتی رسید.
مزایای پوشش ضد حریق

مزایای پوشش ضد حریق در ساختمانها

/
از جمله مزایای پوشش ضد حریق افزایش ایمنی ساختمانها در برابر خطراتی همچون آتش سوزی است. پوشش های ضد حریق مزایای بسیاری دارند که میتوانید با ما همراه شوید.
کفپوش سه بعدی متحرک

کفپوش سه بعدی متحرک

/
کفپوش های سه بعدی و کفپوش سه بعدی متحرک نوعی از کفپوش از جنس اپوکسی ها می باشد. انواع کفپوش اپوکسی قابلیت اجرا در مکان های تجاری و مسکونی را دارد.
رزین مایع اپوکسی

مایع اپوکسی

/
عمده استفاده مایع اپوکسی در ساخت کفپوش می باشد. مزیت این کفپوش ساخته شده از رزین اپوکسی مایع ، یکپارچگی و مقاوت شیمیایی بالای آنهاست.
کفپوش اپوکسی پل عابرپیاده

کفپوش اپوکسی پل عابرپیاده

/
پوشش پل عابرپیاده بعد از مدتی ساییده میشود و در زمان بارش برف و باران لغزنده و خطرناک میشود. برای برطرف کردن این موضوع کفپوش اپوکسی پل عابرپیاده مناسب است؟
انواع پوشش کف پارکینگ

انواع پوشش کف پارکینگ

/
انواع پوشش‌ کف پارکینگ به دلیل فرسایش زیاد، عبور و مرور وسایل نقلیه و احتمال زیاد ریختن روغن ماشین یا بنزین باید از نوع مرغوب آن تهیه کرد.
زیرسازی کفپوش اپوکسی

اهمیت زیرسازی کفپوش اپوکسی

/
اهمیت زیرسازی کفپوش اپوکسی بر مجریان و فعالان در حوزه کفپوش اپوکسی پوشیده نیست. کفپوش اپوکسی بر روی سطوحی مانند سیمان، موزائیک و سنگ می تواند اجرا شود.
رزین اپوکسی ضد آب

رزین اپوکسی ضد آب

/
استفاده از نانوذرات در رزین اپوکسی موجب ایجاد رزین اپوکسی ضد آب میشود که علاوه بر ضد آب بودن، خواص ویژه دیگری از جمله مقاومت بالا در برابر اشعه خورشید دارد.
کفپوش پلی-یورتان صنعتی

کفپوش پلی یورتان صنعتی

/
مزایای استفاده از کفپوش پلی یورتان صنعتی اینکه کفپوش پلی یورتا…
آموزش نصب کفپوش اپوکسی

آموزش نصب کفپوش اپوکسی

/
مراحل نصب کفپوش اپوکسی به چه شکل است؟ آموزش نصب کفپوش اپوکسی موضوعی است که امر…
مصالح ضد حریق

مصالح ضد حریق

/
مصالح ضد حریق به مواد عمدتا معدنی گفته می شود که در دمای بالا ( دمای حریق) مقاومت مکانیکی خود را از دست نداده و یا تا زمان مشخصی مقاومت خود را حفظ کنند.
نصب اپوکسی بر روی موزائیک

آیا امکان نصب اپوکسی بر روی موزائیک است؟

/
سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که آیا امکان نصب اپوکسی بر روی موزائیک وجود دارد یا خیر؟ برای پاسخ مقاله را تا انتها بخوانید.
قیمت رزین اپوکسی دو جزیی

قیمت رزین اپوکسی دو جزیی

/
قیمت رزین اپوکسی دو جزیی نیز بر اساس پایه رزینی که توسط پتروشیمی ارئه شده است و موادی که در فرمولاسیون به آن افزوده شده است تعیین میگردد.
قیمت رنگ اپوکسی برای مخازن

قیمت رنگ اپوکسی برای مخازن

/
قیمت رنگ اپوکسی برای مخازن نیز بستگی به عوامل و پارامترهای فراوانی دارد. مهمترین پارامترها جنس مخزن و نوع سیال درون مخزن است.
قیمت کفپوش کانداکتیو

قیمت کفپوش کانداکتیو

/
قیمت کفپوش کانداکتیو اول از همه وابسته به میزان و نوع افزودنی های رسانای الکتریکی دارد و یا با بیان بهتر بستگی به میزان رسانش الکتریکی مورد نیاز دارد.
اجرای کفپوش پلی یورتان

اجرای کفپوش پلی اورتان

/
اجرای کفپوش پلی اورتان از اهمیت بالایی برخودار است و برای این اجرا نیاز به تیم با تجربه و ماهر میباشد که توانایی اجرای مناسب کفپوش پلی یورتان داشته باشد.
معایب کفپوش

معایب کفپوش

/
گر قصد خرید کفپوش را دارید نباید به دنبال کفپوش بدون عیب و نقص باشید،بلکه کاملا آگاهانه با دانستن مزایا و معایب کفپوش ها به انتخابی هوشمندانه دست بزنید.
قیمت فروش رنگ اپوکسی

قیمت فروش رنگ اپوکسی

/
بسته به اینکه مصرف رنگ اپوکسی در چه کاربردی باشد رنگ اپوکسی فرموله می شود و فروش رنگ اپوکسی صنعتی بر اساس سفارش و نیازهای مشتری است.
رنگ اپوکسی ضد اسید

رنگ اپوکسی ضد اسید

/
یکی از مناسب ترین پوشش ها برای پوشش دهی سطوح برای افزایش مقاومت در برابر مواد شیمیایی، اسیدی و خوردگی استفاده از رنگ اپوکسی ضد اسید است.
کاربرد رنگ اپوکسی

طریقه مصرف و کاربرد رنگ اپوکسی

/
کاربرد رنگ اپوکسی پوشش محافظ بتن در پارکینگ ها برای مقابله با رد داغ لاستیک، لکه های روغن و موادی شیمیایی دیگر، امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
مزایای رنگ اپوکسی

مزایای استفاده از رنگ اپوکسی

/
مزایای رنگ اپوکسی بسیار است، اما شما باید بدانید که این رنگ اپوکسی را میخواهید برای چه کاربردی به کار ببرید. اطلاعاتتان را بالا ببرید و سپس خرید کنید.
کف سازی به روش اپوکسی

کف سازی به روش اپوکسی

/
کف سازی به روش اپوکسی یعنی داشتن کف کاملا مسطح، یکپارچه، زیبا و تمیز با رنگ های متمایز که برای این منظور عملیات کف سازی باید از زیر ساخت شروع گردد.
تولید کفپوش اپوکسی

تولید کفپوش اپوکسی

/
برای تولید کفپوش اپوکسی با کیفیت مناسب نیاز به حداقل هایی وجود دارد. این حداقل ها کاملا وابسته به نوع کاربری و انتظاری است که شما از این پوشش دارید.
اعمال پلی یورتان روی چوب

اعمال پلی یورتان روی چوب

/
بعد از مدتی استفاده از مبل یا میز و صندلی های چوبی بر اثر ضربه چوب خراب میشود. اعمال پلی یورتان روی چوب میتواند به افزایش زیبایی و مقاومت چوب کمک کند.
اهمیت کفپوش پلی یورتان ارزان

اهمیت کفپوش پلی یورتان

/
افراد زیادی اهمیت کفپوش پلی یورتان را دریافته اند و سعی میکنند که برای پوشش کف ساختمان یا کارخانه خود از کفپوش پلی یورتان استفاده کنند.

کفپوش اپوکسی پارکینگ

/
کفپوش پارکینگ به دلیل تردد مدام خودرو ها و همچنین روغن ریزی و امکان تماس با مواد خورنده و هیدروکربنی نیاز به استحکام و مقاومت شیمیایی بالا دارد.
پوشش برای کاربردهای صنعتی

پوشش برای کاربردهای صنعتی

/
در ابتدا برای انتخاب پوشش برای کاربردهای صنعتی باید با بررسی شرایط محیطی و نوع کاربری از پوشش به انتخاب کفپوش مناسب اقدام نمود.
کفپوش اپوکسی برای آتلیه

کفپوش اپوکسی برای آتلیه

/
از آنجا که کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان پس از اجرا موجب براقیت سطح میشود، کفپوش اپوکسی برای آتلیه میتواند به زیبایی دیزاین آتلیه کمک شایانی کند.
کفپوش ورزشی پلی یورتان

کفپوش ورزشی پلی یورتان

/
کفپوش ورزشی پلی یورتان با توجه به اینکه به صورت یکپارچه بر روی سطح اجرا می شوند مزایای متعددی در برابر دیگر کفپوش ها دارند.
مزایا و معایب کفپوش اپوکسی

مزایا و معایب کفپوش اپوکسی

/
اگر قصد خرید کفپوش برای کف ساختمان خود را دارید. مزایا و معایب کفپوش اپوکسی موضوعی است که قبل از خرید کفپوش اپوکسی باید آنها را بشناسیم.
رزین اپوکسی

رزین اپوکسی ، چسب اپوکسی

/
چسب اپوکسی در واقع ترکیبی از رزین اپوکسی و هاردنر است. رزین اپوکسی دارای خاصیت چسبندگی بالایی است و میتواند به بستر های مختلف به خوبی بچسبد.
مقایسه کفپوش اپوکسی و پلی یورتان

مقایسه کفپوش اپوکسی و پلی یورتان

/
مقایسه کفپوش اپوکسی و پلی یورتان بحثی جذاب در این حوزه پوشش های ترموست می باشند. انتخاب کفپوش اپوکسی و یا پلی یورتان تا حد زیادی تحت تاثیر کاربری قرار دارد.
اجرای کفپوش اپوکسی

اجرای کفپوش اپوکسی

/
پس از انتخاب نوع کفپوش مناسب اپوکسی، اجرای کفپوش اپوکسی یکی از مهم…
کفپوش داروسازی دارویی

کفپوش داروسازی و دارویی

/
لزوم استفاده از کفپوش داروسازی و دارویی موضوعی است که امروزه بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است. شرکت های تولید کننده دارو دارای استاندارد های خاصی می باشند.
کفپوش صنعتی

کفپوش صنعتی

/
کلیه محیط های صنعتی نیازمند کفپوش صنعتی با کیفیت و طول عمر بالا می باشند که حجم بالایی از جذابیت را در حوزه صنعت به خود اختصاص داده اند.
کفپوش اپوکسی منزل

کفپوش اپوکسی منزل

/
همان طور که کفپوش اپوکسی منزل دارای ویژگیهای منحصر به فردی است که افراد بسیاری را به خود علاقمند کرده است. از جمله آنها مقاومت بالای این پوشش هاست.
ماستیک پلی یورتان

ماستیک پلی یورتان

/
ماستیک پلی یورتان ترکیبی الاستیک بوده که مزایای متعددی دارد. ماستیک یا همان چسب پلی یورتان با استفاده از دستگاه تفنگ مانند در فضای بین درزها اعمال میگردد.