پوشش فلوئور پلیمر

رنگ ضد آب استخر

/
رنگ ضد آب استخر از دیگر محصولات ایستا پلیمر شریف است. استفاده از رن…
پوشش فلوئور پلیمر

علت پوسته شدن رنگ استخر

/
علت پوسته شدن رنگ استخر شنا یا نگهداری ماهی اهمیت زیادی دارد. باید بدانیم که اگر کیفیت رنگ استخری مناسب نباشد خرابی‌های زودهنگام در رنگ استخر ایجاد می‌شود
پوشش فلوئور پلیمر

انواع پوشش‌ ضد حریق

/
طراحی انواع پوشش ضد حریق توسط آیین‌نامه‌های بین‌المللی مانند IBC، UBC و NFPA صورت گرفته و بهترین زمان جهت اجرای آن به هنگام نصب اسکلت فلزی می‌باشد.
اپوکسی برای سقف

اپوکسی برای سقف

/
پوشش اپوکسی دارای زیبایی و مزایای فراوانی است و استفاده از اپوکسی برای سقف علاوه بر زیبایی مزایای دیگری دارد که به تشریح آن در این مقاله می‌پردازیم.
پوشش فلوئور پلیمر

آب بندی بتن

/
با ورود علم پلیمر جهت آب بندی بتن با پوشش پلیمری میتوان از موادی استفاده کرد که مقاومت سازه و سرعت را بالا برده و از نشت آب در کمترین زمان جلوگیری شود.
پوشش فلوئور پلیمر

پلی یورتان دو جزئی

/
پوشش پلی یورتان‌ کاربردهای گسترده‌ای در رنگ، پوشش، چسب و فوم دارند. دو نوع مهم آن‌ها پلی اورتان تک جزئی و پلی یورتان دوجزئی است.
پوشش فلوئور پلیمر

تفاوت رنگ پلی یورتان و اپوکسی

/
تفاوت رنگ پلی یورتان و اپوکسی چیست و برای چه کاربردهایی از کدا…
رزین ضد حریق

رزین ضد حریق

/
رزین ضد حریق از جمله پوشش های ضد حریق تولیدی ایستا پلیمر شریف است که میتواند با افزایش دمای بحرانی حریق به جلوگیری از آتش سوزی کمک کند.
اجرای پوشش ضد حریق

اجرای پوشش ضد حریق

/
اجرای پوشش ضد حریق اگر به درستی انجام شود میتواند بخوبی عمل کند و پوشش مناسبی برای آتش سوزی در ساختمان شود. زیرا این پوششها بصورت عایق عمل میکنند.
آب بند پلیمری

پوشش آب بند پلیمری

/
اهمیت استفاده از آب بند پلیمری استفاده از آب بند در موارد زیادی کاربرد…
قیمت اجرای کفپوش اپوکسی

قیمت اجرای کفپوش اپوکسی

/
اجرای کفپوش اپوکسی کاری تخصصی است. یک اجرای بد میتواند تمام مزایای کفپوش را نابود کند. قیمت اجرای کفپوش اپوکسی به عواملی بستگی دارد که با هم بررسی میکنیم.
کفپوش اپوکسی متالیک

کفپوش اپوکسی متالیک

/
کفپوش های اپوکسی انواع مختلفی دارد. کفپوش اپوکسی متالیک در واقع پوشش اپوکسی می باشد که رنگدانه متالیک به آن اضافه میشود که زیبایی آن را چنیدن برابر میکند.
کفپوش اپوکسی خود تراز

کفپوش اپوکسی خود تراز

برای اجرای این نوع کفپوش اپوکسی خود تراز شونده دیگر نیازی به روش های مکانیکی برای چسباندن لایه های کفپوش روی هم نیست. و نیاز به غلتک کاری نمی باشد.
کفپوش حمام و سرویس بهداشتی

کفپوش حمام و سرویس بهداشتی

با توجه به مزیت ها و معایب کفپوش ها و کاربردهای مختلف آنها میتوان با بررسی انواع کفپوش به انتخاب مناسبی برای کفپوش حمام و سرویس بهداشتی رسید.
مزایای پوشش ضد حریق

مزایای پوشش ضد حریق در ساختمانها

/
از جمله مزایای پوشش ضد حریق افزایش ایمنی ساختمانها در برابر خطراتی همچون آتش سوزی است. پوشش های ضد حریق مزایای بسیاری دارند که میتوانید با ما همراه شوید.
کفپوش سه بعدی متحرک

کفپوش سه بعدی متحرک

/
کفپوش های سه بعدی و کفپوش سه بعدی متحرک نوعی از کفپوش از جنس اپوکسی ها می باشد. انواع کفپوش اپوکسی قابلیت اجرا در مکان های تجاری و مسکونی را دارد.
رزین مایع اپوکسی

مایع اپوکسی

/
عمده استفاده مایع اپوکسی در ساخت کفپوش می باشد. مزیت این کفپوش ساخته شده از رزین اپوکسی مایع ، یکپارچگی و مقاوت شیمیایی بالای آنهاست.
کفپوش اپوکسی پل عابرپیاده

کفپوش اپوکسی پل عابرپیاده

/
پوشش پل عابرپیاده بعد از مدتی ساییده میشود و در زمان بارش برف و باران لغزنده و خطرناک میشود. برای برطرف کردن این موضوع کفپوش اپوکسی پل عابرپیاده مناسب است؟
انواع پوشش کف پارکینگ

انواع پوشش کف پارکینگ

/
انواع پوشش‌ کف پارکینگ به دلیل فرسایش زیاد، عبور و مرور وسایل نقلیه و احتمال زیاد ریختن روغن ماشین یا بنزین باید از نوع مرغوب آن تهیه کرد.
زیرسازی کفپوش اپوکسی

اهمیت زیرسازی کفپوش اپوکسی

/
اهمیت زیرسازی کفپوش اپوکسی بر مجریان و فعالان در حوزه کفپوش اپوکسی پوشیده نیست. کفپوش اپوکسی بر روی سطوحی مانند سیمان، موزائیک و سنگ می تواند اجرا شود.
رزین اپوکسی ضد آب

رزین اپوکسی ضد آب

/
استفاده از نانوذرات در رزین اپوکسی موجب ایجاد رزین اپوکسی ضد آب میشود که علاوه بر ضد آب بودن، خواص ویژه دیگری از جمله مقاومت بالا در برابر اشعه خورشید دارد.
کفپوش پلی-یورتان صنعتی

کفپوش پلی یورتان صنعتی

/
مزایای استفاده از کفپوش پلی یورتان صنعتی اینکه کفپوش پلی یورتا…
آموزش نصب کفپوش اپوکسی

آموزش نصب کفپوش اپوکسی

/
مراحل نصب کفپوش اپوکسی به چه شکل است؟ آموزش نصب کفپوش اپوکسی موضوعی است که امر…
مصالح ضد حریق

مصالح ضد حریق

/
مصالح ضد حریق به مواد عمدتا معدنی گفته می شود که در دمای بالا ( دمای حریق) مقاومت مکانیکی خود را از دست نداده و یا تا زمان مشخصی مقاومت خود را حفظ کنند.
نصب اپوکسی بر روی موزائیک

آیا امکان نصب اپوکسی بر روی موزائیک است؟

/
سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که آیا امکان نصب اپوکسی بر روی موزائیک وجود دارد یا خیر؟ برای پاسخ مقاله را تا انتها بخوانید.
قیمت رزین اپوکسی دو جزیی

قیمت رزین اپوکسی دو جزیی

/
قیمت رزین اپوکسی دو جزیی نیز بر اساس پایه رزینی که توسط پتروشیمی ارئه شده است و موادی که در فرمولاسیون به آن افزوده شده است تعیین میگردد.
قیمت رنگ اپوکسی برای مخازن

قیمت رنگ اپوکسی برای مخازن

/
قیمت رنگ اپوکسی برای مخازن نیز بستگی به عوامل و پارامترهای فراوانی دارد. مهمترین پارامترها جنس مخزن و نوع سیال درون مخزن است.
قیمت کفپوش کانداکتیو

قیمت کفپوش کانداکتیو

/
قیمت کفپوش کانداکتیو اول از همه وابسته به میزان و نوع افزودنی های رسانای الکتریکی دارد و یا با بیان بهتر بستگی به میزان رسانش الکتریکی مورد نیاز دارد.
اجرای کفپوش پلی یورتان

اجرای کفپوش پلی اورتان

/
اجرای کفپوش پلی اورتان از اهمیت بالایی برخودار است و برای این اجرا نیاز به تیم با تجربه و ماهر میباشد که توانایی اجرای مناسب کفپوش پلی یورتان داشته باشد.
معایب کفپوش

معایب کفپوش

/
گر قصد خرید کفپوش را دارید نباید به دنبال کفپوش بدون عیب و نقص باشید،بلکه کاملا آگاهانه با دانستن مزایا و معایب کفپوش ها به انتخابی هوشمندانه دست بزنید.
قیمت فروش رنگ اپوکسی

قیمت فروش رنگ اپوکسی

/
بسته به اینکه مصرف رنگ اپوکسی در چه کاربردی باشد رنگ اپوکسی فرموله می شود و فروش رنگ اپوکسی صنعتی بر اساس سفارش و نیازهای مشتری است.
رنگ اپوکسی ضد اسید

رنگ اپوکسی ضد اسید

/
یکی از مناسب ترین پوشش ها برای پوشش دهی سطوح برای افزایش مقاومت در برابر مواد شیمیایی، اسیدی و خوردگی استفاده از رنگ اپوکسی ضد اسید است.
کاربرد رنگ اپوکسی

طریقه مصرف و کاربرد رنگ اپوکسی

/
کاربرد رنگ اپوکسی پوشش محافظ بتن در پارکینگ ها برای مقابله با رد داغ لاستیک، لکه های روغن و موادی شیمیایی دیگر، امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
مزایای رنگ اپوکسی

مزایای استفاده از رنگ اپوکسی

/
مزایای رنگ اپوکسی بسیار است، اما شما باید بدانید که این رنگ اپوکسی را میخواهید برای چه کاربردی به کار ببرید. اطلاعاتتان را بالا ببرید و سپس خرید کنید.
کف سازی به روش اپوکسی

کف سازی به روش اپوکسی

/
کف سازی به روش اپوکسی یعنی داشتن کف کاملا مسطح، یکپارچه، زیبا و تمیز با رنگ های متمایز که برای این منظور عملیات کف سازی باید از زیر ساخت شروع گردد.
تولید کفپوش اپوکسی

تولید کفپوش اپوکسی

/
برای تولید کفپوش اپوکسی با کیفیت مناسب نیاز به حداقل هایی وجود دارد. این حداقل ها کاملا وابسته به نوع کاربری و انتظاری است که شما از این پوشش دارید.
اعمال پلی یورتان روی چوب

اعمال پلی یورتان روی چوب

/
بعد از مدتی استفاده از مبل یا میز و صندلی های چوبی بر اثر ضربه چوب خراب میشود. اعمال پلی یورتان روی چوب میتواند به افزایش زیبایی و مقاومت چوب کمک کند.
اهمیت کفپوش پلی یورتان ارزان

اهمیت کفپوش پلی یورتان

/
افراد زیادی اهمیت کفپوش پلی یورتان را دریافته اند و سعی میکنند که برای پوشش کف ساختمان یا کارخانه خود از کفپوش پلی یورتان استفاده کنند.

کفپوش اپوکسی پارکینگ

/
کفپوش پارکینگ به دلیل تردد مدام خودرو ها و همچنین روغن ریزی و امکان تماس با مواد خورنده و هیدروکربنی نیاز به استحکام و مقاومت شیمیایی بالا دارد.
پوشش برای کاربردهای صنعتی

پوشش برای کاربردهای صنعتی

/
در ابتدا برای انتخاب پوشش برای کاربردهای صنعتی باید با بررسی شرایط محیطی و نوع کاربری از پوشش به انتخاب کفپوش مناسب اقدام نمود.
کفپوش اپوکسی برای آتلیه

کفپوش اپوکسی برای آتلیه

/
از آنجا که کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان پس از اجرا موجب براقیت سطح میشود، کفپوش اپوکسی برای آتلیه میتواند به زیبایی دیزاین آتلیه کمک شایانی کند.
کفپوش ورزشی پلی یورتان

کفپوش ورزشی پلی یورتان

/
کفپوش ورزشی پلی یورتان با توجه به اینکه به صورت یکپارچه بر روی سطح اجرا می شوند مزایای متعددی در برابر دیگر کفپوش ها دارند.
مزایا و معایب کفپوش اپوکسی

مزایا و معایب کفپوش اپوکسی

/
اگر قصد خرید کفپوش برای کف ساختمان خود را دارید. مزایا و معایب کفپوش اپوکسی موضوعی است که قبل از خرید کفپوش اپوکسی باید آنها را بشناسیم.
رزین اپوکسی

رزین اپوکسی ، چسب اپوکسی

/
چسب اپوکسی در واقع ترکیبی از رزین اپوکسی و هاردنر است. رزین اپوکسی دارای خاصیت چسبندگی بالایی است و میتواند به بستر های مختلف به خوبی بچسبد.
مقایسه کفپوش اپوکسی و پلی یورتان

مقایسه کفپوش اپوکسی و پلی یورتان

/
مقایسه کفپوش اپوکسی و پلی یورتان بحثی جذاب در این حوزه پوشش های ترموست می باشند. انتخاب کفپوش اپوکسی و یا پلی یورتان تا حد زیادی تحت تاثیر کاربری قرار دارد.
اجرای کفپوش اپوکسی

اجرای کفپوش اپوکسی

/
پس از انتخاب نوع کفپوش مناسب اپوکسی، اجرای کفپوش اپوکسی یکی از مهم…
کفپوش داروسازی دارویی

کفپوش داروسازی و دارویی

/
لزوم استفاده از کفپوش داروسازی و دارویی موضوعی است که امروزه بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است. شرکت های تولید کننده دارو دارای استاندارد های خاصی می باشند.
کفپوش صنعتی

کفپوش صنعتی

/
کلیه محیط های صنعتی نیازمند کفپوش صنعتی با کیفیت و طول عمر بالا می باشند که حجم بالایی از جذابیت را در حوزه صنعت به خود اختصاص داده اند.
کفپوش اپوکسی منزل

کفپوش اپوکسی منزل

/
همان طور که کفپوش اپوکسی منزل دارای ویژگیهای منحصر به فردی است که افراد بسیاری را به خود علاقمند کرده است. از جمله آنها مقاومت بالای این پوشش هاست.
ماستیک پلی یورتان

ماستیک پلی یورتان

/
ماستیک پلی یورتان ترکیبی الاستیک بوده که مزایای متعددی دارد. ماستیک یا همان چسب پلی یورتان با استفاده از دستگاه تفنگ مانند در فضای بین درزها اعمال میگردد.
کفپوش کلین روم

کفپوش کلین روم

/
کفپوش کلین روم اپوکسی بیشترین کاربرد را در حوزه کفپوش اتاق های تمیز دارد. این کفپوش ها در ضخامت های مختلف با توجه به بستر مورد پوشش قابلیت اجرا دارند.
پوشش ضد حریق ساختمان

پوشش ضد حریق ساختمان فلزی و سیمانی

/
پوشش ضد حریق ساختمان برای سازه های فلزی ، سازه های فولادی ، پوشش ضد حریق پایه سیمانی برای جلوگیری از خسارات حاصل از آتش سوزی الزامی شده است.
طرح های کفپوش سه بعدی

طرح های کفپوش سه بعدی

/
طرح های کفپوش سه بعدی تنوع بسیار زیادی دارند. بهترین عکس های کفپوش سه بعدی طرح دریا، طبیعت ، طرح گل ، کفپوش سه بعدی طرح فرش را در اینجا ببینید.
کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال

/
کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال کاربردهای گسترده ای در حوزه ساخت بیمارستان ها، شرکت های دارو سازی، کلین روم ها، کلینیک ها و مطب های پزشکی پیدا کرده اند.
کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

/
مزایا و لزوم استفاده از کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک برای اتاق عمل چیزی است که بر هیچکس پوشیده نیست. قیمت تمام شده با اجرای پوشش های پلیمری برای اتاق عمل چیست؟
رنگ ضد حریق

رنگ ضد حریق

/
رنگ ضد حریق با ساختار شیمیایی خاص خود قابلیت مقابله با آتش را داشته و با فعل و انفعالات صورت گرفته از آتش گرفتن سطوح جلوگیری بعمل می آورد.
پوشش فلوئور پلیمر

پوشش فلوئور پلیمر با بالاترین مقاومت

/
پوشش فلوئور پلیمر به دلیل وجود عنصر F در ساختار، بیشترین پایداری را در میان ترموپلاستیک ها دارند. این پوششها به صورت پاششی و ورق یا تیوب قابل استفاده اند.